Leroy Somer Bilgi

EMA ;metalurji tesisleri, limanlar, vinçler, tersaneler, gemiler, gemi-yat imalat ve tamiri, jeneratör imalat ve tamiri, turistik tesisler, inşaat imalat bakım ve onarım yapan benzeri firmaların – ac dc elektrik motorları – eksproof motorlar – gemi için baş pervane, baş ırgat, kıç ırgat, orta vinç elektrik motorları – her tip redüktör ( dişli kutusu ) – servo motor ve kontrol sistemleri – frekans invertörleri ve soft starterlar – alternatör ve saft ( alçak ve orta gerilim ), AVR kartlar gibi ihtiyaçlarını Leroy Somer ‘in benzersiz ürünleri ile karşılamaktadır.

Tahrik otomasyon ürünleri konusunda Üretim yapan Leroy Somer Emerson Electric grubunun en büyük firmalarından biridir. Emerson Electric dünyada elektrik ve elektronik konusunda en çok üretim yapan markalarından biri olup Amerikan menşelidir.

Leroy Somer Drive (motor,redüktör,fren,hız kontrol cihazları ve soft starter) konusunda tek marka olarak kullanıcıya ürünlerini sunan ve bu anlamda ürün yelpazesi açısından sistem çözümlerinde tek marka olabilen bir üreticidir. Dünyaya yayılmış 470 satış ve teknik bürosunda Leroy Somer garantisiyle stoklama,dağıtım,servis,satış,satış organizasyonu,staj ve eğitim hizmetleri vermektedir. Kurulduğu 1916 yılından günümüze üretim imkanlarını ve bilgi birikimini makina imalatçılarının hizmetine sunan Leroy Somer, 37 fabrika ve 8000 ‘ün üzerinde çalışanı ile dünyanın en büyük sanayi kuruluşlarından biridir.

LEROY SOMER TÜRKİYE

Tümü ile LEROY SOMER Fransanın kuruluşu olan LEROY SOMER TURKIYE Istanbul merkez olmak üzere 15 yıldır tüm Türkiyede dağılmış bayi ağı ve Ankara, İzmir ofisleri ile hizmet vermektedir.

LEROY SOMER Türkiye’nin sattığı ürünler 15 yıldır Türkiye’de ağır şart, özel imalat ve uygun çözüm ile anılmaktadır,
LEROY SOMER Türkiye yalnız ana firmanın motor redüktör, hız kontrol cihazları ve alternatörlerle değil aynı zamanda lokal olarak verilen servis, yedek parça ve proje hizmetleri ilede Türkiye sanayisine hizmet vermektedir.

ALTERNATORLER

Türkiye pazarına Fransa ve Türkiye stokları ile 2 kva dan 15000 kva ya kadar jeneratör imalatcılarına,ve yedek parca ile kullanıcılara ve marin alternator seçim sertifikalandırma hizmetlerimizle gemi inşa sanayinde hizmet vermekteyiz.

ELEKTRİK MOTORLARl ,REDUKTORLER VE SÜRÜCÜLER

Türkiye pazarında hizmete başladığı 1992 yılından günümüze makine imalatçısının aradığı özel elektrik motorlarını imal ettirip ithal etmiş, vinç, kompresör, pompa, havalandırma, mikser, konveyör gibi uygulamalarda imalatçıya ve uygulamaya özel çözümler getirmiştir ve çözüm ortağı olmuştur.
Özellikle hız kontrolu ve soft starter ürünlerinde 0,18 den 400 kw ürünlere kadar değişik LEROY SOMER ürünlerinden stoklarda bulundurmakta ve servis vermekteyiz.

SATIŞ SONRASI

Leroy Somer merkezi istanbulda olmak üzere Tüm Türkiye’de anlaşmalı servis ağına sahiptir.Ayrıca yedek parça seçim ve satışıda Türkiye’ye yayılmış bayi ağından yapılmaktadır.

BAYİLER

İstanbul , Ankara , İzmir , Bursa , Denizli, G.Antep , Kocaeli bayilerimiz kullanıcılara kesintisiz hizmet vermektedir.